Як визначитися з розміром сорочки?

    Сорочки є одним з найважливіших елементів в чоловічому гардеробі. Адже це універсальний одяг, яка може підійти під будь-який стиль (крім спортивного). Але справа в тому, що сорочка повинна бути по фігурі, щоб вона виглядала добре. А ось підібрати правильно розмір не так просто. Чоловіки рідко серйозно ставляться до свого одягу і просто не знають розміру. Крім того, їм ні про що не скажуть числа, які написані на самій сорочці. Проте визначити цей розмір можна досить просто:

• Вимірювати можна на собі або на сорочці, яка точно Вам підходить;

• Є всього 4 параметра, які необхідно вимірювати: рукав і довжина, щільність, талія, комір.

• На сторінках нашого сайту Ви можете знайти розмірні сітки, де вказані параметри до кожного бренду.

    Для визначення обхвату грудей потрібно просто виміряти окружність стрічкою, поділивши потім отримане число на два. Це і є розмір сорочки. У випадку, коли число неціле, то його слід округлити в більшу сторону.

    Дли визначення розміру коміра потрібно виміряти окружність вашої шиї біля її заснування сантиметром. До отриманого числа слід додати пару сантиметрів. Це і буде розмір коміра сорочки.

    Важливим чинником при виборі сорочки є і довжина рукава. Самостійно визначити її вкрай незручно. За це причини досить логічно буде попросити про це іншої людини. Для визначення довжини рукава потрібно розташувати початок сантиметрової стрічки біля основи хребта ззаду шиї і протягнути її по плечу і все руці до великого пальця. Рука при цьому повинна бути зігнута в лікті і горизонтально піднята таким чином, щоб сам лікоть розташувався на одному рівні з плечем, а рука була паралельна попереку. Якщо використовувати даний метод, то Ви не будете обмежені в сорочці, а сама вона буде елегантно виступати з-під піджака.

     Якщо розписати процес, то він стає зрозумілим. Але є й додаткова складність. Маркування у виробників з різних країн і компаній розрізняється. З цієї причини в нашому каталозі біля кожної сорочки Ви знайдете посилання на таблицю маркувань.

Переглянути каталог - www.sorochyna.com.ua/catalog